Митева: Шилегов да одговори дали НОВА ГОДИНА чинела 300.000 евра?


Останато

Јавното обвинителство му побара притвор за 22-годишниот возач, кој на пешачки премин во Скопје ја прегази 24-годишната Викторија Николова од Радовиш. На ...
сите 156 | | | веќе видена

-Многу ми е важно ние како Европска унија да го одржиме зборот кон Албанија и Северна Македонија. Затоа треба што поскоро да се отворат пристапните преговори, ...
сите 880 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ужива најголема доверба помеѓу граѓаните, затоа администраторот на владата водена од ДУИ, Ковачевски, бега од избори, велат од ВМРО-ДПМНЕ преку ...
сите 529 | | | веќе видена

Првата пратка од пакетот безбедносна поддршка од 200 милиони американски долари за Украина пристигна во Киев, соопшти денеска американската Амбасада. ...
сите 370 | | | веќе видена

Делчевецот Васко Панчовски кој го извади светиот крст од водите на река Брегалница за празникот Водици уште еднаш ја покажа својата хуманост на дело. Како што ...
сите 261 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Митева: Шилегов да одговори дали НОВА ГОДИНА чинела 300.000 евра?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: