НБА Топ 10: Блесок на Дени Адвија, тројка за победа на Харисон Барнс (ВИДЕО)


Изборот на Ерик Адамс за нов градоначалник на Њујорк, сезонава може да има влијание и врз расплетот во НБА лигата. Ако Адамс ги оствари најавите дека ќе ја ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Во подкаст посветен на Голден Стејт Вориорс, Ентони Слејтер од Атлетик зборуваше за своите наоди за Клеј Томпсон и неговото враќање на паркетот. Тој вели дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во текот на денот, на 26 ноември, Државниот инспекторат за транспорт соопшти дека пропаднал обидот да се влезе во канцелариите на туристичката компанија „Беса ...
сите 399 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски, актуелниот заменик министер за финансии денес официјално ја ќе ја поднесе кандидатурата за претседател на СДСМ во седиштето на партијата. ...
сите 316 | | | веќе видена

Новиот сој на коронавирус „омикрон“ е откриен во Јужна Африка а потоа следат се повеќе информации од оваа земја во кои се тврди дека овој вид предизвикува ...
сите 769 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 68 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 177 | | | веќе видена

Авто мото сојузот на Македонија потсетува дека се уште на сила е забраната за тешки товарни возила на патот Тетово-Попова Шапка, додека за останатите возила ...
сите 112 | | | веќе видена

Откако вчера Жоржињо не ја освои „Златната топка“, еден навивач толку многу се налути што го скрши телевизорот. А на социјалните мрежи се појави и видео од ...
сите 224 | | | веќе видена

По одлуката на Владата во насока на стимулација на интересот за вакцинација за заштита од корона вирусот и за спречување на ширењето на пандемијата, за ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НБА Топ 10: Блесок на Дени Адвија, тројка за победа на Харисон Барнс (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: