Барселона го отпушти тренерот Куман

Шпанските медиуми изминативе денови се преполни со шпекулации поврзани со каталонскиот гигант Барселона. Голем дел од шпекулациите се поврзани со веројатно ...
| | веќе видена | слични

Чави ќе биде нов тренер на Барселона и во тоа веќе нема дилеми. Каталонскиот тим постигна договор со Ал Сад и ќе треба да му исплати пет милиони евра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарниот Чави Ернандез, бившиот капитен на Барселона со 767 меча во дресот на каталонската гордост утре се очекува да дојде од Катар во Барселона и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Стопанската комора на Северна Македонија уште еднаш апелира во јавноста за предлогот како да се определи заштита на вработените во приватниот сектор во услови ...
сите 433 | | | веќе видена

Откажани се сите состаноци на партиските тела во СДСМ на кои требаше да се расправа за оставката на претседателот на партијата Зоран Заев, објави „Слободен ...
сите 348 | | | веќе видена

По обвинувањата од ОО СДСМ Охрид со реакција се огласија и од Општинскиот комитет на ВМРО ДПМНЕ Охрид. Во соопштението се вели : Очигледна е нервозата којашто ...
сите 189 | | | веќе видена

Според портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, СДСМ и оваа власт се среде огромен скандал на крадење струја, ништо по различно единствено крадење 4 години. ...
сите 174 | | | веќе видена

Министерството за надворешни работи на Бугарија во рамките на своите надлежности и ја дава сета потребна помош на Република Северна Македонија во врска со ...
сите 363 | | | веќе видена

Женската А репрезентација на Македонија ги започна подготовките за претстојните европски квалификации за пласман на Светското првенство 2023 што ќе се одигра ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона го отпушти тренерот Куман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: