МАРЈАН И ИВИЦА ЌЕ ВОЗАТ НОВИ СКУТЕРИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА 2win.mk

2 копии

Полека, но сигурно, го завршуваме кругот со среќни добитници од првото коло на наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ на Видеолотарија Касинос ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Во новата наградна активација, ХАЛКБАНК ги повикува сите да ја отклучат својата супермоќ само со една трансакција! Добри вести за сегашните и идни корисници на ...
| | веќе видена | слични

Игор Стефановски Иџе беше домаќинот кој во име на Видеолотарија Касинос Австрија, го дочека Ратко Танески за да му ја додели освоената награда. Танески ја ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

Со новиот месец почна и третото коло од наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И „МЕРЦЕДЕС“ ВОЗИ на Видеолотарија Касинос Австрија. Тоа значи дека секој може ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Откако судија на претходна постапка синоќа одреди 30 дневен притвор за 22 годишното момче кое во четвртокот вечерта на пешачки кај Сити мол прегази 24 годишна ...
сите 164 | | | веќе видена

Училиштата се префрлија на онлајн часови, кои не важат само за учениците од прво до четврто одделение кои се уште посетуваат настава, објави АП.Масовните ...
сите 182 | | | веќе видена

Согласно член 153 од Закон за енергетика, Производство на топлина Балкан Енерџи ДООЕЛ како регулиран производител на топлинска енергија е должен во текот на ...
сите 318 | | | веќе видена

ДЕНЕС НАД 1.900 ЗАРАЗЕНИ СО КОВИД Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: ...
сите 69 | | | веќе видена

Осветувањето на водите на Вардар и положување на Светиот крст во Скопје се одржа точно напладне на мостот „Слобода“ кај Холидеј ин. Поради пандемијата, ...
сите 153 | | | веќе видена

Ова го потврди германската министерка за одбрана Кристин Ламбрехт.„Мораме да направиме се` за да спречиме ескалација. Во моментов испораката на оружје не би ...
сите 411 | | | веќе видена

Аки Рахимовски утрово планирал патување во Македонија и посета на мајка си. Тој телефонски разговарал со пријателот Здравко Ситновски во Скопје и се договорил ...
сите 62 | | | веќе видена

Средствата од договорот склучен со три угостителски субјекти од страна на претходното градско раководство, во вредност од околу 32 илјади евра ќе бидат ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАРЈАН И ИВИЦА ЌЕ ВОЗАТ НОВИ СКУТЕРИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА 2win.mk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: