Во „Јужен ветер“ пушката му откина прст на оружарот, Милош Биковиќ раскажа за инцидент на снимањето на хит филмот


Откако Алек Болдвин случајно ја уби камерманката на снимањето на филмот „Рѓа“, српскиот глумец Милош Биковиќ раскажа за инцидент што неодамна се случил на ...
| | веќе видена | слични

Директорката на фотографија, 42-годишната Халина Хачинс беше прогласена мртва во болницата во Санта Фе во Ново Мексико, неколу часа откако актерот Алек Болдвин ...
| | веќе видена | слични

Алек Болдвин сподели коментари од член на екипата на вестернот Rust , која всушност ги отфрла наводите дека условите за снимање се небезбедни. Костимографката ...
| | веќе видена | слични

Актерот Алек Болдвин ја застрела и уби директорката на фотографија Халина Хачинс и го рани режисерот Џоел Соуза да време на снимањето на филмот „Rust“. Сега се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Белград синоќа се одржа премиерата на филмот „Јужен ветер 2: Забрзување“, а актерот Милош Биковиќ покажа ја новата девојка. Девојката на Милош се вика ...
| | веќе видена | слични

Српскиот глумец Милош Биковиќ синоќа за прва пат ја покажа неговата нова девојка, Ивана, со која беше на премиерата на филмот „Јужни ветар – 2“. Во бордо ...
| | веќе видена | слични

63-годишникот се повлече од очите на јавноста и времето го минува  со своето семејство далеку од метежот и вревата на Холивуд. Истрагата е во тек, а полицијата ...
| | веќе видена | слични

За првпат по страшната трагедија која се случи на 22 октомври, во која глумецот Алек Болдвин ја застрела снимателката Халина Хачинс, на сетот на филмот „Рѓа“, ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот актер Алек Болдвин првпат пред камера проговори за пукањето за време на снимањето на филмот„Раст“, ​​кога беше убиена директорката на фотографија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавноста се уште нема добиено одговори на прашањата кои се од јавен интерес, кој не засегаат сите нас, а обврска на власта е да даде одговори. Јавноста ...
сите 114 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски е еден од најактуените кандидати за нов претседател на СДСМ, барем додека не се пријават други, во интервју за Утрински брифинг говори за ...
сите 360 | | | веќе видена

Здравстените власти ретерираат од предлог мерките на Комисијата за заштита од заразни болести да се бара негативен ПЦР тест од вработените кои не се ...
сите 380 | | | веќе видена

Во Ургентниот центар во Скопје со болнички транспорт пристигна 24-годишна девојка, која е една од преживеаните во големата сообраќајна несреќа која се случи во ...
сите 544 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Тие се во стабилна здравствена состојба и се хоспитализирани на Клиниката за пластична и реконструктивна хирургија.Министерот за здравство Венко Филипче ...
сите 613 | | | веќе видена

Ги пронашле вчера во авион на аеродромот Шипхол во Амстердам.Да потсетиме, минатата недела во Амстердам од Јужна Африка пристигнаа патници со два авиони, а ...
сите 504 | | | веќе видена

Предавањето на телата на нашите сограѓани кои ги загубија животите во трагичната автобуска несреќа во Бугарија ќе биде направено преку организиран државен ...
сите 273 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во „Јужен ветер“ пушката му откина прст на оружарот, Милош Биковиќ раскажа за инцидент на снимањето на хит филмот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: