Жесток состанок во Манчестер јунајтед: Меѓусебни обвинувања и многу замерки за Солшер!

Медиумите од Англија пренесуваат дека имало жесток состанок во соблекувалната на Манчестер јунајтед, фудбалерите меѓусебно се обвинувале, а имало и многу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Победата над Тотенхем барем привремено го намали притисокот врз Оле Гунар Солскјер, а Манчестер Јунајтед доби шанса помирно да се подготвува за дуелот против ...
| | веќе видена | слични

Норвежанецот се соочи со остри критики по катастрофата која им се случи на „Црвените ѓаволи“ на свој терен од Ливерпул, меѓутоа победата кај „Спарси“ за момент ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед оствари убедлива победа над Тотенхем со 3-0 на гостински терен во дербито во саботата. „Црвените ѓаволи“ успеаја донекаде да се откупат за ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед славеше над Тотенхем со 3-0 во саботниот меч во Премиер лигата, меч во кој голот за потврда на трите бода го даде Маркус Рашфорд. Англискиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Маркус Рашфорд веќе е незадоволен од статусот во Манчестер Јунајтед и тоа го покажа на дуелот во Тотенхем. Ова го тврди поранешниот член на Јунајтед, Овен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кого владата на СДСМ упорно штити во автобуската несреќа? Прашуваат од ВМРО-ДПМНЕ.Дали бизнисот со хероин кој го крие власта е причина за несреќата и 45 ...
сите 582 | | | веќе видена

Не е точно дека, ако (Зоран) Заев не остане на премиерската функција, ќе се загрозат евроинтегративните процеси и државата ќе влезе во нови проблеми, му ...
сите 401 | | | веќе видена

Тулио де Оливеира, бразилскиот виролог чиј тим го откри заразниот омикрон-сој на коронавирусот, смета дека медиумската паника што се прошири деновиве работи на ...
сите 401 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во исчекување на окрупнување на парламентарното мнозинство, во владејачката СДСМ почна постапката за кандидирање за претседател на партијата, откако ...
сите 134 | | | веќе видена

На денешната посета во Свети Николе, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во врска со привлекувањето на странски инвестиции, истакна дека самиот ...
сите 214 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жесток состанок во Манчестер јунајтед: Меѓусебни обвинувања и многу замерки за Солшер!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: