ВИДЕО ПРЕГЛЕДАНО ПОВЕЌЕ ОД 42 МИЛИОНИ ПАТИ: Снимка од потстрижување на напуштено куче го освои интернетот


Напуштеното куче од расата Ши-Тцу во Канзас Сити доживеало неверојатна трансформација кога организацијата за помош на животни “KC Pet Project” го пронашла. ...
| | веќе видена | слични

На фејсбук страницата „Мицко Кочи“ се објавени фотографии и мапа од местата каде, како што се наведува, Скопје ги доживеало најголемите зулуми на власта на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот Скендер Реџепи-Зејд најави дека како пратеник на Алтернатива утре ќе се повлече од позицијата координатор на заедничката пратеничка група со ...
сите 672 | | | веќе видена

Мојата цел е да победам и да го вратам социјалдемократскиот сојуз на победничките шини, изјави вечерва во Тема на денот на Сител Фросина Ременски, кандидат за ...
сите 378 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 420 | | | веќе видена

Првите охрабрувачки знаци доаѓаат во однос на сериозноста на инфекција што ја предизвикува варијантата омикрон. Првите „малку охрабрувачки сигнали“ доаѓаат од ...
сите 417 | | | веќе видена

Владата ги замрзна цените откако се поскапи, инфлацијата го јаде стандардот. Одлуката за замрзнување на цените е задоцнета. Замрзнувањето на цените требаше да ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО ПРЕГЛЕДАНО ПОВЕЌЕ ОД 42 МИЛИОНИ ПАТИ: Снимка од потстрижување на напуштено куче го освои интернетот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: