Погба ги нападна медиумите: Ширите лажни вести


2 копии
2 копии

Пол Погба летово ќе го напушти Манчестер јунајтед како слободен агент откако ќе му истече неговиот договор. Французинот не е задоволен во овој тим, а според ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Газета дело Спорт“ тврди дека Пол Погба му рекол на Мино Рајола да му го организира враќање во Јувентус и покрај интересот од Реал Мадрид и ПСЖ. Англија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Истражувавме и изминативе два-три дена и ќе предложиме една нова мерка до Владата, а тоа е посебна стимулација за матичните лекари. Односно, матичните лекари ...
сите 367 | | | веќе видена

ДНК профилите за идентификацијата на жртвите во тешката автобуска несреќа во Бугарија, заедно со записници за испитување на осум сведоци, како и целокупната ...
сите 564 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 148 | | | веќе видена

Пет дена од катастрофата со автобусот на Беса Транс во кој загинаа 45 граѓани на Македонија, власта нема конкретни одговори, а камо ли пак одговорност. Власта ...
сите 153 | | | веќе видена

„Ние два дена гледавме нашите обвинители како се присутни во Бугарија, а се воопшто ненадлежни за инцидентот кој што се случи, за трагедијата која што се случи ...
сите 109 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден аплицирани се вкупно 4.434 дози вакцини, од кои 1.268 се аплицирани како прва доза, 1.021 се ревакцинирани, а 2.145 граѓани примиле ...
сите 363 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погба ги нападна медиумите: Ширите лажни вести

Од:
До кого (е-маил):
Порака: