Потресна исповед: Ванеса Брајант откри како дозна за несреќата во која погинаа Коби и Џана!

На несреќниот 26 јануари 2020 година, во хеликоптерска несреќа загинаа познатиот кошаркар Коби Брајант, неговата ќерка Џана и уште седум лица кои беа на тој ...
| | веќе видена | слични

Двете семејства, чии членови загинаа во хеликоптерска несреќа заедно со американскиот кошаркар Коби Брајант во јануари 2020 година, ќе добијат отштета од 2,5 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: 2 минути „Coca-Cola“ денеска објави дека ја презела целосната контрола над производителот на спортски пијалоци „Bodyarmor“ за 5,6 милијарди ...
| | веќе видена | слични

Тие патувале во Таузенд Оукс на натпревар на кошаркарскиот тим на Џана, на кој тренер бил Коби, но поради густата магла пилотот ја загубил ориентацијата и ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот НБА кошаркар пред трагичната смрт инвестира шест милиони евра во компанијата „Бодиармор“ која неодамна беше продадена, а семејството на Коби ...
| | веќе видена | слични

Пред речиси две години Коби Брајант, еден од најдобрите кошаркари во историјата, во хеликоптерска несреќа, заедно со една од своите ќерки, го загуби живот. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Семејството на Коби Брајант ќе биде побогато за околу 400 милиони американски долари, поради инвестиција која починатата НБА ѕвезда ја направила пред седум ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот кошаркар Коби Брајант трагично загина во хеликоптерска несреќа во јануари 2020 година. Ништо не може да го врати животот на легендарниот ас, но ...
| | веќе видена | слични

Останато

Државниот инспекторат за транспорт (ДИТ) вчера се обидел, но не можел да изврши вонреден инспекциски надзор во компанијата „Беса транс“, чијшто автобус изгоре ...
сите 303 | | | веќе видена

Бидејќи сме во позиција од која зависи иднината на Македонија, се договоривме да разговараме со Зоран Заев, да го слушнеме неговиот концепт за нова влада, да ...
сите 403 | | | веќе видена

Претставниците на Јавното обвинителство на Бугарија денеска пристигнаа во Јавното обвинителство на РСМ и во текот на утрешниот ден ќе им бидат предадени ДНК ...
сите 673 | | | веќе видена

Во бугарското Врховното управно обвинителство (ВАП) е отворено досие за тешката сообраќајна несреќа на автопатот Струма, во која загинаа граѓани на Македонија. ...
сите 679 | | | веќе видена

Тој сигурно чекори по режимските стапки на својот ментор азилантот Груевски, кој, своевремено беше и лидер на партија и министер, градоначалник, судија, ...
сите 151 | | | веќе видена

Откако по низата хаварии, немањето доволно јаглен и потфрлањето на домашно производтсво на струја, дел од одговорноста за енергетската криза ЕСМ ја лоцираше ...
сите 92 | | | веќе видена

Новинарска екипа на Бугарската национална телевизија пристигна вчера го посети селото Рашче каде се обиде да стапи во контакт со Беким Хаџиу, сопственикот на ...
сите 137 | | | веќе видена

Советничката група на СДСМ на коалицијата и ДУИ во Град Скопје вчера поднесе иницијатива за свикување на вонредна седница на Советот на која треба да се усвои ...
сите 108 | | | веќе видена

Одделот за сузбивање организиран и сериозен криминал во содејство со СВР Охрид денеска поднесе кривична пријава против И. Д. (45) и Д. Д. (45), двајцата од ...
сите 351 | | | веќе видена

Еден од седумте преживеани лица во трагичната автобуска несреќа во Бугарија на автопатот Струма Орхан Алити, за Слободен печат низ солзи раскажува и открива ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Потресна исповед: Ванеса Брајант откри како дозна за несреќата во која погинаа Коби и Џана!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: