Димитров за тв 24: Состојбата е алармантна, “сметката“ некој ќе мора да ја плати

Дел од експертите сепак сметаат дека состојбата во енергетиката е алармантна. Професорот Константин Димитров вели дека државните енергетски компании ќе се ...
| | веќе видена | слични

Деновиве српската старлета Сораја се најде во центарот на вниманието, откако беше исфрлена од скопска кафеана заедно со нејзиниот дечко. По ова, таа се огласи ...
| | веќе видена | слични

Неодамнешно истражување во Велика Британија покажа дека правилата за излегување се целосно променети.Повеќе од една третина од испитаниците немаат ништо против ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Не стивнува драмата откако српските медиуми објавија дека старлетата Сораја пред неколку дека била исфрлена од скопски локал. Сораја по ваквите пишувања за ...
| | веќе видена | слични

Не стивнува драмата откако српските медиуми објавија дека старлетата Сораја пред неколку дека била исфрлена од еден скопски локал. Сораја по ваквите пишувања ...
| | веќе видена | слични

Повеќе од една третина од испитаниците немаат ништо против отворените врски, секој петти порано бил во таква врска, а правилата за оние кои сè уште бараат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската старлета Сораја пред неколку дена била избркана од скопски локал, пишуваат српските медиуми. Според наводите, старлетата во локалот била во придружба ...
| | веќе видена | слични

Српската старлета Сораја негира дека била исфрлена од локал во Скопје. Ваквата реакција на старлетата доаѓа откако за непријатната случка објави српски „Курир“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската стралета Сораја Вучелиќ и нејзиниот нов дечко наводно биле исфрлени од кафуле во Скопје, минатиот петок. Сопственикот на објектот дошол до нивната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев вчера пред коалиционите партнери го презентираше договореното со Алтернатива на Африм Гаши за влез во владата, предводена од СДСМ.Како што се ...
сите 623 | | | веќе видена

Кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски им посака успех на кандидатите кои се во трка за лидер на СДСМ, и кажа дека нема да коментира имиња, ниту пак ќе ...
сите 433 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 260 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: Направени се 2.744 тестирања, а ...
сите 391 | | | веќе видена

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини, како што информираат од АМСМ, е умерен, а на граничните премини, од македонска страна, ...
сите 158 | | | веќе видена

Не поддржувам трансфер на пратеници и сум голем противник на политички пазарења, вели претседателот на Демократски сојуз, Павле Трајанов. Тој реагира на ...
сите 271 | | | веќе видена

Парламентот на Република Српска во петок ќе одлучува за плановите на лидерот на босанските Срби, Милорад Додик за отцепување. Ова денеска го потврди ...
сите 208 | | | веќе видена

Роберт Левандовски вели дека бил погрешно интерпретиран во неговата изјава за полска телевизија, што ја пренесоа светските медиуми и која предизвика голем ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Димитров за тв 24: Состојбата е алармантна, “сметката“ некој ќе мора да ја плати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: