Дигитален идентитет во Македонија – што е и како да креирате свој


2 копии

WhatsApp потврди дека некои телефони со Android ќе изгубат пристап до популарната услуга за пораки на 1 ноември 2021 година. Како што се приближува тој датум, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Централната изборна комисија на Социјалдемократскиот сојуз на Македонија денеска ќе ги верификува кандидатурите кои ги исполнуваат критериумите за избор на ...
сите 296 | | | веќе видена

Луѓето кои претходно шиеја заштитни маски, почнаа да шијат и торби, откако цената на кесите скокна на 15 денари, со цел да се дестимулира нивната употреба. ...
сите 201 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 134 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 245 | | | веќе видена

-Ахмети и Груби знаат дека никогаш нема да имаат уценет политичар како Заев, кој за да ја спаси својата политичка кариера, ќе потпише било каков договор. ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дигитален идентитет во Македонија – што е и како да креирате свој

Од:
До кого (е-маил):
Порака: