Фудбалери од Премиер лигата добиле понуда за лажни сертификати за 1.000 фунти

3 копии

На фудбалери од Премиер лигата им биле понудени документи за вакцинација против коронавирус. Според „Дејли мејл“, измамници отишле кај играчи од Премиер лигата ...
| | веќе видена | слични

Секоја мака носи можност да се заработат пари, па генијалните измамници сфатиле како можат да заработат пари за време на пандемијата на коронавирусот. Според ...
| | веќе видена | слични

Останато

Делчевецот Васко Панчовски кој го извади светиот крст од водите на река Брегалница за празникот Водици уште еднаш ја покажа својата хуманост на дело. Како што ...
сите 306 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Димитар Ковачевски, денеска се сретна со Росана Дуџак, постојана координаторка на Обединетите нации (ОН) во Македонија. На средбата ...
сите 341 | | | веќе видена

„Естонија, Летонија и Литванија и нивните сојузници работат заедно за брзо предавање на безбедносната помош на Украина“, се вели во соопштението. Естонија ќе ...
сите 364 | | | веќе видена

Претседателот на Демократскиот сојуз и пратеник, Павле Трајанов, во гостувањето во емисијата „360 степени“ на ТВ Алсат рече дека три месеци е идеален рок за ...
сите 257 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалери од Премиер лигата добиле понуда за лажни сертификати за 1.000 фунти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: