Солшер ќе го води Манчестер јунајтед и на мечот со Тотнем

Фудбалските фанови во изминатите 24 часа на големо коментираа едно видео кое пристигна од стадионот на Тотенхем, а кое датира од изминатиов викенд, или поточно ...
| | веќе видена | слични

Норвежанецот се соочи со остри критики по катастрофата која им се случи на „Црвените ѓаволи“ на свој терен од Ливерпул, меѓутоа победата кај „Спарси“ за момент ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед оствари убедлива победа над Тотенхем со 3-0 на гостински терен во дербито во саботата. „Црвените ѓаволи“ успеаја донекаде да се откупат за ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед славеше над Тотенхем со 3-0 во саботниот меч во Премиер лигата, меч во кој голот за потврда на трите бода го даде Маркус Рашфорд. Англискиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот Скендер Реџепи-Зејд најави дека како пратеник на Алтернатива утре ќе се повлече од позицијата координатор на заедничката пратеничка група со ...
сите 673 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 378 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 420 | | | веќе видена

Првите охрабрувачки знаци доаѓаат во однос на сериозноста на инфекција што ја предизвикува варијантата омикрон. Првите „малку охрабрувачки сигнали“ доаѓаат од ...
сите 417 | | | веќе видена

Во недостиг на ефикасни мерки за справување со економската и енергетската криза, од центарот за комуникации на СДСМ излегуваат банални соопштенија.Центарот за ...
сите 254 | | | веќе видена

Владата ги замрзна цените откако се поскапи, инфлацијата го јаде стандардот. Одлуката за замрзнување на цените е задоцнета. Замрзнувањето на цените требаше да ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Солшер ќе го води Манчестер јунајтед и на мечот со Тотнем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: