Сколс: Тоа што го стори Погба е непочитување кон тренерот, клубот и соиграчите

Французинот имаше меч кој треба брзо да го заборави, а Сколс тврди дека во случај тој да си замине, во клубот нема ништо посебно да се почувствува, со оглед на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Победата над Тотенхем барем привремено го намали притисокот врз Оле Гунар Солскјер, а Манчестер Јунајтед доби шанса помирно да се подготвува за дуелот против ...
| | веќе видена | слични

Фудбалските фанови во изминатите 24 часа на големо коментираа едно видео кое пристигна од стадионот на Тотенхем, а кое датира од изминатиов викенд, или поточно ...
| | веќе видена | слични

Норвежанецот се соочи со остри критики по катастрофата која им се случи на „Црвените ѓаволи“ на свој терен од Ливерпул, меѓутоа победата кај „Спарси“ за момент ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед оствари убедлива победа над Тотенхем со 3-0 на гостински терен во дербито во саботата. „Црвените ѓаволи“ успеаја донекаде да се откупат за ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед славеше над Тотенхем со 3-0 во саботниот меч во Премиер лигата, меч во кој голот за потврда на трите бода го даде Маркус Рашфорд. Англискиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Миле Зечевиќ, долгогодишен истакнат член на СДСМ, и поранешен организациски секретар на партијата, реши да не се кандидира на партиските избори за лидер на ...
сите 236 | | | веќе видена

Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на загинатите граѓани во автобуската ...
сите 580 | | | веќе видена

Од Државниот пазарен инспекторат велат дека Законот предвидува, прво, укажување до трговците за отстранување на недостатоците во спроведувањето на Законот. ...
сите 203 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ продолжува јавно да бара одговори од власта која за автобуската несреќа во која 45 наши сограѓани ги загубија своите животи, се уште нема никаква ...
сите 266 | | | веќе видена

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 155 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 141 | | | веќе видена

Повторно мерка од Владата со која на најбезобразен начин се подценува достоинството на матичните и докторите од примарна здравствена заштита. Ќе добивале 30 ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сколс: Тоа што го стори Погба е непочитување кон тренерот, клубот и соиграчите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: