Од најмалите до најголемитe – факти кои докажуваат колку се фасцинантни животните

Секој ден доаѓаме до нови сознанија за животните и светот околу нас. Погледнете во светот на животните со нас и дознајте факти што ќе ве изненадат, расположат, ...
| | веќе видена | слични

 Во виното е вистината... Бело или црвено? Вашиот избор на вино говори многу за вас. Каква личност сте? Дали сте интроверти што сакаат да пијат сами или ...
| | веќе видена | слични

Во Вашингтон живеат околу 200.000 мачки, а ова е откриено преку фотографии кои настанаа во склоп на програмата наречена „DC Cat Count“. Се работи за тригодишен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Заменикот министер за финансии, Димитар Ковачевски кој е дел од владиниот преговарачки тим за влез на Алтернатива во Владата вели дека е позитивен. - Ние имаме ...
сите 314 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 190 | | | веќе видена

Аналитичарот и поранешен функционер, Ивица Боцевски, во гостувањето на ТВ21 изнесе теза дека оставките на Зоран Заев од премиерската и од лидерската функција ...
сите 129 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 283 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од најмалите до најголемитe – факти кои докажуваат колку се фасцинантни животните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: