МАКСИМ ДИМИТРИЕВСКИ ДЕМАНТИРА ДОГОВОР СО ЛЕВИЦА: Граѓаните го знаат мојот космополитски однос


Најостро ја демантирам оваа лажна вест како и многу други невистини кои се креираат од страна на штабот на Илиевски а имаат за цел да наштетат на мојот личен ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Независниот кандидат за градоначалник, Макесим Димитриевски, во вечерашното гостување на Алсат М телевизија упати неколку прашања до Оливер Илиевски: Кој граде ...
| | веќе видена | слични

Целокупната кампања на Димитриевски е театар истакна кандидатот на СДСМ за градоначалник на Куманово Оливер Илиевски за актуелниот градоначлник Максим ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Илиевски на Алсат М: Благодарност до сите кои водеа позитивна кампања, освен градоночалникот во заминување кој правеше театри Вечерва на тб дебатата Алсат М, ...
| | веќе видена | слични

Кандидатот за градоначалник на Куманово, и воедно, сѐ уште актуелен градоначалник, Максим Димитриевски вечерва испрати порака до кумановци. Независниот ...
| | веќе видена | слични

Во вечерашната емисија на Алсат М телевизија, независниот кандидат за градоначалник на општина Куманово Максим Димитриевски изрази верување дека ќе ја добие ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот на Алтернатива, Скендер Реџепи денеска на својот фејсбук-профил објави дека се повлекува од координатор на пратеничката група на Алтернатива/ ...
сите 648 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 420 | | | веќе видена

Во последните 24 часа, регистрирани се 276 нови позитивни случаи на САРС КоВ-2од направени 2.720 тестирања, пријавени се вкупно 10 починати лица, пет во ...
сите 380 | | | веќе видена

Првите охрабрувачки знаци доаѓаат во однос на сериозноста на инфекција што ја предизвикува варијантата омикрон. Првите „малку охрабрувачки сигнали“ доаѓаат од ...
сите 408 | | | веќе видена

Владата ги замрзна цените откако се поскапи, инфлацијата го јаде стандардот. Одлуката за замрзнување на цените е задоцнета. Замрзнувањето на цените требаше да ...
сите 254 | | | веќе видена

Речиси 120 луѓе биле позитивни на тестот за Ковид-19 по посетата на норвешки ресторан каде што се одржал деловен настан кој се претворил во жариште на ...
сите 404 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАКСИМ ДИМИТРИЕВСКИ ДЕМАНТИРА ДОГОВОР СО ЛЕВИЦА: Граѓаните го знаат мојот космополитски однос

Од:
До кого (е-маил):
Порака: