Димитриевски: До каква политичка катарза е дојдено кога имаме политички партии кои водат кампања со црна пропаганда за противкандидатите


Независниот кандидат за градоначалник на општина Куманово Максим Димитриевски, во вчерашното гостување во дебатната емисија на МТВ истакна дека позади неговата ...
| | веќе видена | слични

Независниот кандидат за градоначалник, Макесим Димитриевски, во вечерашното гостување на Алсат М телевизија упати неколку прашања до Оливер Илиевски: Кој граде ...
| | веќе видена | слични

Целокупната кампања на Димитриевски е театар истакна кандидатот на СДСМ за градоначалник на Куманово Оливер Илиевски за актуелниот градоначлник Максим ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Илиевски на Алсат М: Благодарност до сите кои водеа позитивна кампања, освен градоночалникот во заминување кој правеше театри Вечерва на тб дебатата Алсат М, ...
| | веќе видена | слични

Кандидатот за градоначалник на Куманово, и воедно, сѐ уште актуелен градоначалник, Максим Димитриевски вечерва испрати порака до кумановци. Независниот ...
| | веќе видена | слични

Во вечерашната емисија на Алсат М телевизија, независниот кандидат за градоначалник на општина Куманово Максим Димитриевски изрази верување дека ќе ја добие ...
| | веќе видена | слични

Независниот кандидат за градоначалник Максим Димитриевски потенцираше дека граѓаните во Куманово се најголемиот добитник по овие избори, бидејќи самите со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кандидатот за претседател на СДСМ Драган Ковачевски од вечерва ја презентира програмата пред членовите на СДСМ. Вечерва сме во Карпош каде се сретнувам со ...
сите 492 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 420 | | | веќе видена

Првите охрабрувачки знаци доаѓаат во однос на сериозноста на инфекција што ја предизвикува варијантата омикрон. Првите „малку охрабрувачки сигнали“ доаѓаат од ...
сите 416 | | | веќе видена

Речиси 120 луѓе биле позитивни на тестот за Ковид-19 по посетата на норвешки ресторан каде што се одржал деловен настан кој се претворил во жариште на ...
сите 405 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Димитриевски: До каква политичка катарза е дојдено кога имаме политички партии кои водат кампања со црна пропаганда за противкандидатите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: