ВМРО-ДПМНЕ: Заев ништо не сфатил, тој само лаже за да може да продолжи да краде

2 копии

Колку пати Заев тврдеше дека ја разбрал пораката, за на крај да излаже за да краде? Заев тврдеше дека ја разбрал пораката во 2019 година, кога доби и метла во ...
| | веќе видена | слични

Битола од страна на власта 4 години се гледа само низ призмата на РЕК, 4 години матни тендери се склучуваат со фирми блиски до Заеви. За на крај да го остават ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Градоначалникот во заминување, Петре Шилегов го крши изборниот закон. Изгледа гори под нозе па затоа му се брза да распишува тендери и уште повеќе се закопува. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Заев го потцени народот - Според него граѓаните не знаеле да гласаат, и затоа не го гласале него, помешале 3 и 12. За Заев народот е виновен затоа што тој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владимир Пивоваров, националниот координатор за гранично управување во емисијата „25 минути“ на ТВ24 изјави дека и граѓаните, требало да ја проверат лиценцата ...
сите 21 | | | веќе видена

Не е точно дека, ако (Зоран) Заев не остане на премиерската функција, ќе се загрозат евроинтегративните процеси и државата ќе влезе во нови проблеми, му ...
сите 400 | | | веќе видена

Тулио де Оливеира, бразилскиот виролог чиј тим го откри заразниот омикрон-сој на коронавирусот, смета дека медиумската паника што се прошири деновиве работи на ...
сите 401 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во исчекување на окрупнување на парламентарното мнозинство, во владејачката СДСМ почна постапката за кандидирање за претседател на партијата, откако ...
сите 134 | | | веќе видена

На денешната посета во Свети Николе, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во врска со привлекувањето на странски инвестиции, истакна дека самиот ...
сите 214 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Заев ништо не сфатил, тој само лаже за да може да продолжи да краде

Од:
До кого (е-маил):
Порака: