Срцето ми е скршено за синот и сопругот на Халина, рече Алек Болдвин откога случајно уби снимателка


Актерот Алек Болдвин вели дека е во тажен и во шок откако на сетот на неговиот нов филм „Р’ѓа“ случајно ја уби снимателката Халина Хачинс, а го рани режисерот ...
| | веќе видена | слични

Американскиот актер Алек Болдвин, кој случајно ја застрела директорката на фотографија на снимањето на вестернот „Rust“ чиј продуцент е, изјави дека се залага ...
| | веќе видена | слични

Светската јавност сеуште го коментира немилиот настан кој се случи на снимањето на вестерн филмот “Рѓа”, во кој актерот Алек Болдвин ја уби колешката Халина ...
| | веќе видена | слични

Трагичен инцидент во Холивуд. На сет на филм во Ново Мексико, американскиот актер Алек Болдвин со реквизитен пиштол ја уби директорката на фотографија Халина ...
| | веќе видена | слични

24-годишната девојка даде изјава преку своите адвокати тврдејќи дека таа не е виновна за смртта на Халина, која Алек случајно ја убил додека ја вежбал сцената ...
| | веќе видена | слични

Седум дена по несреќата на снимањето на филмот „Рѓа“, ​​во која Алек Болдвин (63) ненамерно ја уби снимателката Халина Хачинс, пукајќи со реквизит во кој имало ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Холивудскиот глумец Алек Болдвин го рани режисерот Џоел Соуза и ја уби директорката на фотографија Халина Хачинс за време на снимањето на „Раст“, а сега ...
| | веќе видена | слични

Нови детали се објавуваат во врска со трагедијата која се случи на снимањето на филмот „Rust“ кога актерот Алек Болдвин случајно смртно ја застрела ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владимир Пивоваров, националниот координатор за гранично управување во емисијата „25 минути“ на ТВ24 изјави дека и граѓаните, требало да ја проверат лиценцата ...
сите 582 | | | веќе видена

Не е точно дека, ако (Зоран) Заев не остане на премиерската функција, ќе се загрозат евроинтегративните процеси и државата ќе влезе во нови проблеми, му ...
сите 400 | | | веќе видена

Тулио де Оливеира, бразилскиот виролог чиј тим го откри заразниот омикрон-сој на коронавирусот, смета дека медиумската паника што се прошири деновиве работи на ...
сите 401 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во исчекување на окрупнување на парламентарното мнозинство, во владејачката СДСМ почна постапката за кандидирање за претседател на партијата, откако ...
сите 134 | | | веќе видена

На денешната посета во Свети Николе, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во врска со привлекувањето на странски инвестиции, истакна дека самиот ...
сите 214 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Срцето ми е скршено за синот и сопругот на Халина, рече Алек Болдвин откога случајно уби снимателка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: