Новинар во шок по одговорот на Анри: Најдобриот со кого си играл не е Меси?

Тиери Анри го шокирал новинарот на Си-би-ес, кога францускиот ас му кажал кој е најдобриот фудбалер со кого ја делел соблекувалната. Новинарот не го добил ...
| | веќе видена | слични

Од Пари Сен-Жермен се очекува многу во француските медиуми, што не е многу чудно поради огромните инвестиции кои богатиот клуб ги направи во последните години, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Многумина очекуваа дека тимот на ПСЖ ќе добие многу со ангажманот на Лионел Меси кој ова лето ја напушти Барселона и се пресели во градот на светлината. ...
| | веќе видена | слични

Бразилската ѕвезда од редовите на ПСЖ, Нејмар се почесто е на удар на јавноста поради партиите кои ги прикажува на зелените терени. Некогашниот фудбалер на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во последниве шест месеци, Собранието на Република Македонија исплатило околу 6 милиони денари за патни трошоци и близу 600.000 денари за апанажа на државните ...
сите 578 | | | веќе видена

Српскиот патријарх Порфириј и македонскиот архиепископ Стефан ќе служат литургија на помирување на 19 мај во црквата Свети Сава во Белград, соопштија од ...
сите 482 | | | веќе видена

Премногу е, молчењето не е опција, протест за рушење на владата на 18 јуни, протест за промени и подобар живот, порача Миле Лефков, пратеник и член на ИК на ...
сите 82 | | | веќе видена

На Украина и требаат живи украински херои кажа претседателот на Украина, Володимир Зелеснки во неговото видео обраќање на Фејсбук откако доцна синоќа се вршеше ...
сите 170 | | | веќе видена

Поранешниот македонски репрезентативен голман, Петар Ангелов своето прво тренерско искуство нема да го памети по лошо. Како предводник на Вардар Неготино успеа ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новинар во шок по одговорот на Анри: Најдобриот со кого си играл не е Меси?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: