Ограбен маж на скопскиот Камен мост


9 копии

Денеска, полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција – Сектор за недозволена трговија со дрога, оружје и опасни материи го лишија од слобода Б. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

На 27.10.2021 година во 19,35 часот, во СВР Охрид пријавен е нарушен јавен ред и мир, семејна расправија и физичка пресметка помеѓу М.Б.(49) од селото Горенци, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Научниците ни велат дека можеме да направиме сè што можеме додека не дознаеме повеќе за карактеристиките на омикрон. Да се ​​подготвиме за најлошото, ...
сите 615 | | | веќе видена

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 479 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 126 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ограбен маж на скопскиот Камен мост

Од:
До кого (е-маил):
Порака: