(Видео) Митева: Шилегов изгуби во Скопје со 8.000 гласови, граѓаните се определија за промени


Шилегов изгуби во Скопје со разлика од 8.000 гласа, граѓаните во огромен број се определија за промени. Народот јасно даде глас против власта и против силно ...
| | веќе видена | слични
6 копии

На 31ви, Општина Росоман ќе остане прогресивна општина, обединета која ќе го зграпчи убавото кое доаѓа пред нас, европската иднина и економскиот развој. Вие ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Вие граѓаните во Општина Росоман, знаете многу добро, разликата меѓу СДСМ и ВМРО  е огромна, како небо и земја. Водиме 200 гласа во првиот изборен круг, а во ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на огранокот на Социјалистичкото движење од Пустец, Панди Јани уште еднаш ги повика сите Македонци и воопшто сите граѓани во Македонија, со право ...
| | веќе видена | слични

Благодарност за поддршката од Патрик Волер, секретарот за меѓународна соработка на најсилното политичко семејство во ЕУ, EPP - European People's Party. Новата ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил се заблагодари на поддршката од Патрик Волер Секретарот за меѓународна соработка на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски изрази благодарност за поддршката од Патрик Волер, секретарот за меѓународна соработка на најсилното политичко ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ упатува благодарност за поддршката од Патрик Волер, секретарот за меѓународна соработка на најсилното политичко семејство во ЕУ, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Васко Пиргов, секретар за безбедност во Перник и еден од сведоците на несреќата, за ТВ21 ја објасни својата верзија за страшната несреќа на македонскиот ...
сите 555 | | | веќе видена

Туристичката агенција „Беса транс“-Скопје на својот фејсбук-профил објави дека нивниот автобус кој изгоре во сообраќајната несреќа не шверцувал бензин или ...
сите 344 | | | веќе видена

Промените овде во Охрид започнуваат со многу проекти и сериозна динамика во реализацијата на активности оние кои што беа започнати, но и оние кои што сега ќе ...
сите 384 | | | веќе видена

Трагедијата во Бугарија со автобуската несреќа во која загинаа 45 луѓе отвори многу прашања - најважните и најтешките - кој ќе одговара за несреќата? Дали ...
сите 329 | | | веќе видена

Демонстрациите против владините антиковид мерки прераснаа во насилство во петокот вечерта, а во еден момент полицијата пукаше врз толпата која запали оган и ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Митева: Шилегов изгуби во Скопје со 8.000 гласови, граѓаните се определија за промени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: