Ископан речиси 90 проценти од биткоините

На последниот првенствен натпревар на Лацио против Интер, на дресовите на бјанкочелестите пишуваше „Binance“. Не е тоа компанија за производство на домати како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: 2 минути Вредностите на биткоинот во средата поставија рекорд на сите времиња, надминувајќи го нивото од 65.000 долари и приближувајки се ...
| | веќе видена | слични

Најголемата криптовалута во светот се зголеми за повеќе од два отсто, на 65.607,92 долари. Вредностите на биткоинот во средата поставија рекорд на сите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавноста се уште нема добиено одговори на прашањата кои се од јавен интерес, кој не засегаат сите нас, а обврска на власта е да даде одговори. Јавноста ...
сите 651 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски е еден од најактуените кандидати за нов претседател на СДСМ, барем додека не се пријават други, во интервју за Утрински брифинг говори за ...
сите 394 | | | веќе видена

Здравстените власти ретерираат од предлог мерките на Комисијата за заштита од заразни болести да се бара негативен ПЦР тест од вработените кои не се ...
сите 272 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Како што информираше министерот за здравство, Венко Филипче, двајцата се стабилни, со полесни повреди и ќе бидат задржани на лекување на Клиниката за пластична ...
сите 511 | | | веќе видена

Синоќа се случил огромен сообраќаен метеж на автопатот Струма во правец кон Софија. Причина бил фактот што сообраќајот во реонот на несреќата со македонскиот ...
сите 418 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ископан речиси 90 проценти од биткоините

Од:
До кого (е-маил):
Порака: