МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ вреден 1.311.293 денари освои Киро од Делчево


2 копии
2 копии

Не чекавме многу за да го добиеме најновиот добитник на СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ на Видеолотарија Касинос Австрија. И оваа добивка е супер возбудлива, бидејќи ...
| | веќе видена | слични
4 копии
10 копии
4 копии

Во следниот период, полнењето гориво на Лукоил станува повозбудливо и нуди можност за добивање вредни награди. Лукоил Македонија ја организира новата наградна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Јавноста се уште нема добиено одговори на прашањата кои се од јавен интерес, кој не засегаат сите нас, а обврска на власта е да даде одговори. Јавноста ...
сите 651 | | | веќе видена

По четири часа заврши средбата на премиерот Зоран Заев и претседателот на Алтернатива Африм Гаши за вклучување на партијата во Владата и парламентарното ...
сите 251 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски е еден од најактуените кандидати за нов претседател на СДСМ, барем додека не се пријават други, во интервју за Утрински брифинг говори за ...
сите 384 | | | веќе видена

Некоректен и понижувачки. Вака Здружението на приватни лекари го оценува предлогот, да се наградат оние матични доктори, кои ќе надминат 70 отсто на ...
сите 390 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Како што информираше министерот за здравство, Венко Филипче, двајцата се стабилни, со полесни повреди и ќе бидат задржани на лекување на Клиниката за пластична ...
сите 511 | | | веќе видена

Синоќа се случил огромен сообраќаен метеж на автопатот Струма во правец кон Софија. Причина бил фактот што сообраќајот во реонот на несреќата со македонскиот ...
сите 418 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ вреден 1.311.293 денари освои Киро од Делчево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: