Мицкоски: Народот живее крпен живот, А СДСМ НЕ ПРЕСТАНУВА ДА КРАДЕ

2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешниот предизборен митинг во Делчево потенцираше дека додека оваа власт на СДСМ ме престанува да краде, ...
| | веќе видена | слични
11 копии
4 копии

На последниот ден од кампањата јасна е разликата на понудите на СДСМ и коалицијата Најдоброто за мојата општина и останатите политички партии и коалиции. СДСМ ...
| | веќе видена | слични

На последниот ден од кампањата јасна е разликата на понудите на СДСМ и коалицијата Најдоброто за мојата општина и останатите политички партии и коалиции, ...
| | веќе видена | слични

Нови катни гаражи, паркови, градинки, киносали, игралишта, зеленило…се дел од ветувањата на партиите кои во изминативе денови ги слушавме на митинзите кои се ...
| | веќе видена | слични

Денеска, петок, 15. октомври, е последниот ден од предизборната кампања за локалните избори кои ќе се одржат в недела, на 17. октомври. Во пресрет на денешниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ни претстои енергетска криза, а власта размислува само како да земе уште некој тендер, па затоа наместо да копаат јаглен во Македонија, тие ќе увезуваат за да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Тие од власта гледаат да профитираат и на туѓата несреќа. Додека народот пати, додека народот живее крпен живот, тие пак не престануваат да крадат. Се ...
| | веќе видена | слични

Власта се фали со флаери и скапи реклами, а народот од тоа нема никаква корист, бидејќи фрижидерите на граѓаните се празни, инфлацијата ги јаде семејните ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова се слики од возилата на специјалците на МВР кои се паркирани пред одморалиштето на МВР во населба Свети Стефан во Охрид, објавува Охрид24.мк. Според ...
сите 255 | | | веќе видена

Веќе нема дилеми дека опозицијата во Македонија се обединува. Она што се навестуваше и се остварува. Се започна со подадената рака меѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса ...
сите 295 | | | веќе видена

Серџ Светној кој работел како електричар на филмот „Рѓа“, во кој Алек Болдвин ја уби снимателката Халина Хачинс, ја објави последната нејзина фотографија ...
сите 195 | | | веќе видена

Обраќање на претседателот на СДСМ, Зоран Заев Во недела гласаме. Во недела носиме одлука – ќе продолжиме напред со научените лекции или ќе дозволиме со земјата ...
сите 226 | | | веќе видена

Државната изборна комисија в недела не очекува повторно редици за гласање како во првиот круг од локалните избори, а за да нема технички проблеми со уредите за ...
сите 165 | | | веќе видена

Дорис Пак, претседателка на асоцијацијата на жени во Европската народна партија (ЕПП) и поранешна европратеничка, преку видео порака објавена на официјалната ...
сите 266 | | | веќе видена

Веселин Вујовиќ и неговите момци ги чека многу работи пред продолжението на Лигата на шампионите. ЕХФ неделата доаѓа во вистинско време, иако дел од играчите ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Народот живее крпен живот, А СДСМ НЕ ПРЕСТАНУВА ДА КРАДЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: