Кроациа осигурување - синоним за сигурност и квалитет

2 копии
2 копии

Kако одговор на влијанието што пандемијата го има врз секојдневниот живот, Ендава постојано дава приоритет на безбедноста и благосостојбата на своите вработени ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Компанијата Гемак Трејд, годинава одбележува 30 години од своето основање. Во изминатите три децении, Гемак успеа да изгради силна позиција на пазарот на една ...
| | веќе видена | слични

Откако отвори Центар за развој во Скопје, американската компанија HTEC планира да се прошири и во другите градови во земјата. Дејвид Шох, главниот оперативен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кого владата на СДСМ упорно штити во автобуската несреќа? Прашуваат од ВМРО-ДПМНЕ.Дали бизнисот со хероин кој го крие власта е причина за несреќата и 45 ...
сите 582 | | | веќе видена

Не е точно дека, ако (Зоран) Заев не остане на премиерската функција, ќе се загрозат евроинтегративните процеси и државата ќе влезе во нови проблеми, му ...
сите 401 | | | веќе видена

Тулио де Оливеира, бразилскиот виролог чиј тим го откри заразниот омикрон-сој на коронавирусот, смета дека медиумската паника што се прошири деновиве работи на ...
сите 401 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во исчекување на окрупнување на парламентарното мнозинство, во владејачката СДСМ почна постапката за кандидирање за претседател на партијата, откако ...
сите 134 | | | веќе видена

На денешната посета во Свети Николе, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во врска со привлекувањето на странски инвестиции, истакна дека самиот ...
сите 214 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кроациа осигурување - синоним за сигурност и квалитет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: