Сеир на сметка на Насри: Едвај трчаше


2 копии

Поранешниот француски фудбалски репрезентативец Самир Насри нема играно официјален меч од сезоната 2019/2020, кога беше во Андерлехт. Пред малку повеќе од еден ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот француски фудбалер, Самир Насри, настапи со на хуманитарен натпревар. Многумина не можеа да го препознаат еден од најталентираните фудбалери во ...
| | веќе видена | слични

Синоќа на Велодром во Марсеј се одигра хуманитарен натпревар на кои играа поранешни ѕвезди на клубот, меѓу нив беше и Самир Насри кој привлече најголемо ...
| | веќе видена | слични

Култниот стадион „Велодром“ вчера ги пречека големите ѕвезди на светскиот фудбал, но дел од хуманитарниот меч беа ѕвезди од други спортови. Во хуманитарниот ...
| | веќе видена | слични

„Натпреварот на хероите“ кој вчера се одигра на „Велодром“ привлече големо внимание поради хуманитарната цел и спектаклот кој го понудија огромен број на ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот напаѓач на вкупно 497 натпревари во својата кариера на клупски план успеа да постигне 210 погодоци, а докажа дека се уште не заборавил како се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 304 | | | веќе видена

За некои за среќа, за други за жал, но предизборната кампања дојде до крајот. Сите кандидати за градоначалници и за советници си кажаа тоа што имаа зацртано ...
сите 487 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Македонија го победи домаќинот Лихтенштајн со 4-0 во седмото коло од квалификациите за Светското првенство што ќе се игра догодина во ...
сите 149 | | | веќе видена

Сенко Велинов за Тони Михајловски. Тони Михајловски за Куманово. Куманово за Слобода, Култура, Економија, Спорт, Безбедност, Екологија, Победи, Промени, ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сеир на сметка на Насри: Едвај трчаше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: