Д-Р БЕЌАРОВСКИ: И понатаму ќе бидеме еден голем отпад за европскиот нееколошки КРШ

Д-р. Нико Беќаровски од Клиниката за токсикологија, објави статус на неговиот профил на Фејсбук преку кој се осврна околу последните поскапувања на нафтените ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Доктор Нико Беќаровски од Клиниката за Токсикологија апелираше родителите да го прифатат најавениот скрининг на Министерството за здравство со брзи антигенски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доктор Нико Беќаровски од Клиниката за Токсикологија, на својот Фејсбук профил напиша свој коментар поврзан со најавениот скрининг на децата во училиштата. ...
| | веќе видена | слични

Мила Царовска од врата на врата. Очигледно нема друга работа, во образование се' и' е средено. Толку ја сака земјата, толку ги сака децата! Едно е сигурно, ...
| | веќе видена | слични

Велат дождот носи бериќет! Ги слушнавме Нережани и нивните проблеми и гарантираме дека време е за промени и нови проекти кои создаваат нова и посигурна иднина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Општина Центар Жупа во првиот круг од локалните избори не е избран нов градоначалник, бидејќи не е обезбеден потребниот цензус на излезност од една третина ...
сите 830 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 236 | | | веќе видена

Денеска се регистрирани 329 нови лабораториски позитивни случаи на SARS CoV-2, со што вкупната бројка на дијагностицирани лица со КОВИД-19 изнесува ...
сите 439 | | | веќе видена

Денеска претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со кандидатот за градоначалник Ферат Асан и носителката на листата за советници Нежмие Саитова се обрати пред ...
сите 288 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 95 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Д-Р БЕЌАРОВСКИ: И понатаму ќе бидеме еден голем отпад за европскиот нееколошки КРШ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: