Близнаците осамени, Ракот да не претерува со љубомората

5 копии
4 копии

Овен Љубов: Користете скриени адути. Во врска со саканата личност, можете да ги постигнете вашите љубовни намери на лукав начин. Работа: Јасно ви е дека некој ...
| | веќе видена | слични

Овен Ќе бидете оптоварени на полето работа и ќе имате доста нови задолженија. Можеби ќе ви смета вашата осаменост и ќе дадете сè од себе за да остварите ново ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Станете наутро и кажете си дека некои битни едноставно не ве заслужуваат. Престанете да се убедувате себеси дека нешто вреди повеќе одошто можете да видите и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот во заминување Зоран Заев, кој во едно интервју се пофали дека бил добар трговец со пипер и бостан уште во младоста, на зрели години и на заминување ...
сите 594 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 356 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

-Исто така ја користам приликава и да прашаме до кога политичките партии од власта кои што не се дел од СДСМ/ДУИ и Алтернатива, ќе бидат слепи и неми ...
сите 466 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Близнаците осамени, Ракот да не претерува со љубомората

Од:
До кого (е-маил):
Порака: