Кредитни картички и дозволени пречекорувања обезбедени со животно осигурување

2 копии

Кредитите и кредитните картички станаа наша слатка навика за финансирање на нашите потреби, желби и соништа. Практично, сите живееме живот на кредит. Но, дали ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Водечките клубови од Премиер лигата побараа фонд од повеќе од милијарда фунти, пренесува „Фајненшл тајмс“. Целта на оваа мерка е да им се помогне на клубовите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев и претседателот на Алтернатива Африм Гаши денеска во Клубот на пратениците во Скопје имаат нова средба за вклучување на партијата во ...
сите 368 | | | веќе видена

Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини на денешниот брифинг појасни дека суштината на новите измени во врска со наплатата за ...
сите 133 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 83 | | | веќе видена

Според најавите од Обвинителството на Бугарија, идентификацијата на телата на 45-те жртви во сообраќајната несреќа минатиот вторник на автопатот „Струма“ треба ...
сите 429 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 178 | | | веќе видена

Фудбалските фанови, аналитичари, актуелни и сегашни фудбалери, тренери, уште долго ќе се препукуваат на темата дали Лионел Меис ја заслужил Златната топка. ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кредитни картички и дозволени пречекорувања обезбедени со животно осигурување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: