Дневен хороскоп за 04.10.2021: Лавови - ќе донесете тешка одлука, Водолии – можности за унапредување

 Кој ќе има можност за унапредување, а кому ќе му биде потребна помош за да ги заврши работните обврски? Каков ќе биде овој понеделник за хороскопските знаци? ...
| | веќе видена | слични

 Овните денес ќе имаат можност на некоја забава да ја освојат личноста што подолго време им се допаѓала. Што ги очекува другите хороскопски знаци? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

 Раковите денес се водени од емоциите, па можат обичните дискусии да ги претворат во конфликти. Што им предвидуваат ѕвездите на другите знаци? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

 Кому овој ден ќе му донесе враќање на старата љубов, а кој ќе има нови интересни средби? Кој треба да почне да штеди, а кој нема да размислува за финансиите? ...
| | веќе видена | слични

 Кому му претстои нова можност што во целост ќе му го промени животот, а кој треба да внимава какви одлуки ќе донесе денес? Што предвидуваат ѕвездите? ...
| | веќе видена | слични

 Каков ден нè очекува денес? Што ни подготвиле ѕвездите – Кому денес сè ќе му оди како подмачкано, а кој може да очекува конфликти и недоразбирања? Кликнете ...
| | веќе видена | слични

 Каков ден им претстои на хороскопските знаци? Кој ќе забележи повеќе успеси на работното место, а кому му е подобро денес да земе слободен ден? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

 Каков ден ги очекува хороскопските знаци - кој треба да побара ново вработување, а кој ќе добие неочекувани пари? Што ви предвидуваат ѕвездите за денес? ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако судија на претходна постапка синоќа одреди 30 дневен притвор за 22 годишното момче кое во четвртокот вечерта на пешачки кај Сити мол прегази 24 годишна ...
сите 162 | | | веќе видена

Пристапните преговори со Албанија и Македонија треба да се отворат што е можно поскоро и дека иницијативата „Отворен Балкан“ треба да го вклучи и Косово.„Многу ...
сите 988 | | | веќе видена

Училиштата се префрлија на онлајн часови, кои не важат само за учениците од прво до четврто одделение кои се уште посетуваат настава, објави АП.Масовните ...
сите 182 | | | веќе видена

Осветувањето на водите на Вардар и положување на Светиот крст во Скопје се одржа точно напладне на мостот „Слобода“ кај Холидеј ин. Поради пандемијата, ...
сите 153 | | | веќе видена

Ова го потврди германската министерка за одбрана Кристин Ламбрехт.„Мораме да направиме се` за да спречиме ескалација. Во моментов испораката на оружје не би ...
сите 431 | | | веќе видена

Аки Рахимовски утрово планирал патување во Македонија и посета на мајка си. Тој телефонски разговарал со пријателот Здравко Ситновски во Скопје и се договорил ...
сите 62 | | | веќе видена

ДЕНЕС НАД 1.900 ЗАРАЗЕНИ СО КОВИД Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 04.10.2021: Лавови - ќе донесете тешка одлука, Водолии – можности за унапредување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: