Прес-конференција на Здружението на оштетени штедачи пред Апелацискиот суд

Здружението на оштетените штедачи од Еуростандард банка „Правда за штедачи" преку пресс конференцијата одржана пред Апелациониот Суд, ја споделува со јавноста ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Време зa читање: 3 минути Фондот за осигурување на депозити ја известува јавноста дека на 15 септември 2021 година измина една година од почетокот на исплатата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фондот за осигурување на депозити ја известува јавноста дека на 15 септември 2021 година измина една година од почетокот на исплатата на обесштетувањето на ...
| | веќе видена | слични

Вкупно 12.228 штедачи на Еуростандард банка се обесштетени за една годна. До крајот на септември на овие штедачи има се исплатени вкупно 60.000.000 евра, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Време зa читање: 3 минути „Што може да правите кога Основниот граѓански суд Скопје игнорира одлука на Уставен суд и не ја спроведува во дело? Ова прашање ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев вчера пред коалиционите партнери го презентираше договореното со Алтернатива на Африм Гаши за влез во владата, предводена од СДСМ.Како што се ...
сите 630 | | | веќе видена

Кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски им посака успех на кандидатите кои се во трка за лидер на СДСМ, и кажа дека нема да коментира имиња, ниту пак ќе ...
сите 434 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 260 | | | веќе видена

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини, како што информираат од АМСМ, е умерен, а на граничните премини, од македонска страна, ...
сите 152 | | | веќе видена

Не поддржувам трансфер на пратеници и сум голем противник на политички пазарења, вели претседателот на Демократски сојуз, Павле Трајанов. Тој реагира на ...
сите 271 | | | веќе видена

Единствениот начин за постигнување договор меѓу Белград и Приштина е дијалогот, изјави американскиот специјален пратеник за Западен Балкан, Габриел Ескобар за ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прес-конференција на Здружението на оштетени штедачи пред Апелацискиот суд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: