Овие луѓе не можете да ги измамите, точно знаат како се чувствувате

3 копии

Дури и ако промените што ги носи не се инспиративни и пријатни, на крајот тие се покажуваат како волшебни и неопходни Во последните 6 месеци, Плутон, планетата ...
| | веќе видена | слични

 Кој колку изневерува согласно астрологијата и уште побитно – зошто? Постои група на таканаречени емоционални изневерници кои се поврзуваат на духовно и ...
| | веќе видена | слични

Наредната година ќе ја одбележат бројни пресврти и турбуленции. Некои во тоа ќе ја видат својата шанса за успех, додека пак други ќе се помачат да одговорат на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младата месечина ни носи елемент на воздухот и може да биде поттик за инспиративни идеи и нови начини на размислување за животните работи. Силен елемент на ...
| | веќе видена | слични

Стрелците се борци за морал и правда, нивните души се исполнети со харизма што може да ги движи планините. Сите луѓе родени во овој знак во својата суштина се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вечерва ни доаѓа новата месечина во знакот на Вага, а овој пат ќе биде уште помоќна бидејќи Месечината, Сонцето, Марс и Меркур се во знакот на Вага, што ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев имаше средба со лидери на партии од владината коалиција на која ги запозна со постигнатиот ...
сите 663 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на СДСМ, Јован Деспотовски, најавува директен избор на кандидатите за функционери од страна на сите членови на партијата. „Со ...
сите 394 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 372 | | | веќе видена

ДЕЛ ОД КОАЛИЦИОНИТЕ ПАРТНЕРИ НА ЗАЕВ ИМААТ ЗАБЕЛЕШКИ НА БАРАЊАТА НА АЛТЕРНАТИВА Претседателот на НСДП, Тито Петковски вечерва изјави дека на Македонија не и се ...
сите 371 | | | веќе видена

Стоилковски вели дека ова е едно шизофрено однесување на македонската политичка сцена за она коешто претставува власт и она кое претставува грабање на дел од ...
сите 355 | | | веќе видена

Шефот на дипломатијата Бујар Османи, пак, во однос на преговорите со Бугарија рече дека се водат разговори, и потсети на неговата средба со министерот во ...
сите 182 | | | веќе видена

Идната година, или барем првата половина од неа, ќе биде кризна година. Односно, на територијата на земјва ќе бидат проглаени три вида на криза - енергетска, ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овие луѓе не можете да ги измамите, точно знаат како се чувствувате

Од:
До кого (е-маил):
Порака: