„Јутјуб“ ќе ги блокира содржините против сите вакцини

4 копии

Јутјуб ќе ги отстрани сите содржини кои шират дезинформации за сите одобрени вакцини. Компанијата кажа дека меѓу видеата кои ќе бидат тргнати се оние во кои се ...
| | веќе видена | слични

YouTube објави дека отстранил над 130 илјади видеа во текот на минатата година поради кршење на нејзините политики за ковид-19 YouTube ќе забрани какво било ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот во заминување Зоран Заев, кој во едно интервју се пофали дека бил добар трговец со пипер и бостан уште во младоста, на зрели години и на заминување ...
сите 594 | | | веќе видена

-Исто така ја користам приликава и да прашаме до кога политичките партии од власта кои што не се дел од СДСМ/ДУИ и Алтернатива, ќе бидат слепи и неми ...
сите 466 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 44 | | | веќе видена

Скопје смета дека сега е најпозитивниот момент да се најде решение со Софија и затоа не треба да се пропушти, бидејќи секое пролонгирање ги намалува шансите за ...
сите 352 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Јутјуб“ ќе ги блокира содржините против сите вакцини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: