Тепачка во катна гаража во Скопје, вработен нападна колега


2 копии

На 05.10.2021 во 20:30 часот во Полициската станица Карпош, И.Б.(38) од Скопје пријавил дека на 04.10.2021 околу 12:00 часот на кејот на река Вардар, во ...
| | веќе видена | слични

На 05.10.2021 во 21:33 часот во СВР Куманово, М.Д., кандидат за градоначалник на Куманово пријавил дека, додека имал средба со граѓани во Долно Којнаре, кај ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денеска (05.10.2021) во 04.30 часот во СВР Скопје, А.Д.(39) од с.Брест, скопско, пријавил дека околу 01.50 часот во близина на с.Стајковци, скопско, по ...
| | веќе видена | слични

Невладината ЦИВИЛ апелира до политичките партии и нивните поддржувачи, како и од соодветните институции, да преземат итни мерки за превенција од насилство во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Владата, Димитар Ковачевски, денеска се сретна со Росана Дуџак, постојана координаторка на Обединетите нации (ОН) во Македонија. На средбата ...
сите 505 | | | веќе видена

Кај Стојко Стојков од ОМО Илиден Пирин постои доза на оптимизам дека со текот на времето положбата на македонското малцинство во Бугарија ќе се подобри. Тој ...
сите 882 | | | веќе видена

Се гледа крајот на пандемијата, очекуваме мирна пролет, изјави во вечерашното гостување на ТВ Телма д-р Нико Беќаровски од Клиниката за токсикологија.Тој вели ...
сите 189 | | | веќе видена

Делчевецот Васко Панчовски кој го извади светиот крст од водите на река Брегалница за празникот Водици уште еднаш ја покажа својата хуманост на дело. Како што ...
сите 325 | | | веќе видена

Во јуни 1914 година, европските пазари на акции и обврзници едвај реагираа на атентатот на надвојводата Франц Фердинанд, наследник на тронот на Австрија. Дури ...
сите 362 | | | веќе видена

Со конструкции за ЈП Градски Паркинг не може да се сокрие неспособноста на Арсовска, таа не знае да менаџира со парите на граѓаните, велат од СДСМ преку ...
сите 263 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ужива најголема доверба помеѓу граѓаните, затоа администраторот на владата водена од ДУИ, Ковачевски, бега од избори, велат од ВМРО-ДПМНЕ преку ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тепачка во катна гаража во Скопје, вработен нападна колега

Од:
До кого (е-маил):
Порака: