Истражување: Социјалните медиуми како извор на вести во 2021 година

2 копии
4 копии
6 копии

Резултатите од анкетата, спроведена од Асошиетед прес (АП) и истражувачкиот центар НОРЦ, покажаа дека поддршката за Бајден за еден месец е опадната од 54 на 50 ...
| | веќе видена | слични

Последните испитувања на јавното мнение во САД покажуваат дека имиџот на американскиот претседател Џо Бајден претрпува значителни последици поради кризите кои ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Повеќе од пола Британци се негативно засегнати од Брегзит, покажуваат податоците од новото истражување, кое исто така укажува дека бројот на луѓе со вакво ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот во заминување Зоран Заев, кој во едно интервју се пофали дека бил добар трговец со пипер и бостан уште во младоста, на зрели години и на заминување ...
сите 594 | | | веќе видена

-Исто така ја користам приликава и да прашаме до кога политичките партии од власта кои што не се дел од СДСМ/ДУИ и Алтернатива, ќе бидат слепи и неми ...
сите 465 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 44 | | | веќе видена

Скопје смета дека сега е најпозитивниот момент да се најде решение со Софија и затоа не треба да се пропушти, бидејќи секое пролонгирање ги намалува шансите за ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Истражување: Социјалните медиуми како извор на вести во 2021 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: