3 најчувствителни знаци во хороскопот: Ранливи, емотивни и сè сфаќаат лично

Сигурно познавате барем неколку луѓе кои се многу емотивни и кои брзо се навредуваат. Дознајте кои знаци од Зодијакот се најчувствителни, секој на свој начин. ...
| | веќе видена | слични

 Каков ден ги очекува хороскопските знаци - кој треба да побара ново вработување, а кој ќе добие неочекувани пари? Што ви предвидуваат ѕвездите за денес? ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Астролозите објавуваат дека есента што неодамна започна носи некои претставници на Зодијачката среќа што не ја чувствувале долго време. Додека некои ќе имаат ...
| | веќе видена | слични

Еве што очекува според хороскопски знаци во следните 7 дена (4-10 октомври). Овен Настаните оваа недела ќе ви го свртат вниманието кон односите – особено ...
| | веќе видена | слични

 Кој ќе има можност за унапредување, а кому ќе му биде потребна помош за да ги заврши работните обврски? Каков ќе биде овој понеделник за хороскопските знаци? ...
| | веќе видена | слични

 Што ве очекува на љубовен план – кој треба сериозно да разговара со партнерот, а кому му претстои ден исполнет со размена на нежности? Каков ден ви ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавноста се уште нема добиено одговори на прашањата кои се од јавен интерес, кој не засегаат сите нас, а обврска на власта е да даде одговори. Јавноста ...
сите 386 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски е еден од најактуените кандидати за нов претседател на СДСМ, барем додека не се пријават други, во интервју за Утрински брифинг говори за ...
сите 368 | | | веќе видена

Шкотските власти соопштиле дека четири случаи биле пронајдени во Ланаркшир, еден во областа Голем Глазгов и еден во областа Клајд.Експертите сега ги следат ...
сите 653 | | | веќе видена

ГРАНИЦИТЕ НЕМА ДА СЕ ЗАТВОРААТ ПОРАДИ НОВИОТ СОЈ НА КОРОНАВИРУСОТ Министерот за здравство Венко Филипче и членовите на Комисијата за заразни болести на ...
сите 363 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Синоќа се случил огромен сообраќаен метеж на автопатот Струма во правец кон Софија. Причина бил фактот што сообраќајот во реонот на несреќата со македонскиот ...
сите 507 | | | веќе видена

Директорот на судска медицина, Александар Станков не може да зборува за причините за несреќата но вели дека тела биле пронајдени на неколку места во автобусот, ...
сите 528 | | | веќе видена

-Владата на Р. Бугарија го прифати нашето барање преносот од Софија до Скопје да се изврши со авион на Р. Бугарија, додека од меѓународниот аеродром Скопје, ...
сите 272 | | | веќе видена

Сопственикот на „Беса транс“ Беким Хаџиу во интервју за БНТ вели дека автобусот пред да замине од Турција поминал низ сервисна станица и се било во ред. Хаџиу ...
сите 252 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

3 најчувствителни знаци во хороскопот: Ранливи, емотивни и сè сфаќаат лично

Од:
До кого (е-маил):
Порака: