Бензинот поевтин, дизелот поскап - нови цени на горивата од полноќ

2 копии

Нов скок бележат цените на нафтените деривати. Поскапуваат и бензините но и дизелот. До следниот понеделник, бензините ќе се плаќаат поскапо за денар и ...
| | веќе видена | слични
14 копии
3 копии
2 копии

Поскапуваат бензините. Од ноќеска на полноќ малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98 се зголемуваат за 1,5 денари за литар додека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тивкото мнозинство одбра и неговиот избор громогласно одекна, власта во Охрид доби жестока изборна шлаканица од охриѓани затоа што им е доста од изневерени ...
сите 891 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски оцени дека изборите во однос на првиот круг се успешни. Тој изјави дека излезноста на ...
сите 643 | | | веќе видена

ЗАЕВ УПАТИ ПИСМО ДО ЧЛЕНОВИТЕ Писмото на премиерот Зоран Заев испратено до членството на СДСМ два дена по од локалните избори, во кои владеачката партија ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бензинот поевтин, дизелот поскап - нови цени на горивата од полноќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: