10 совети за мажите кои сакаат да бидат подобри во сексот (18+)

Понекогаш бидете вие тие ​​кои ќе иницирате интимен однос Мажите често се жалат дека нивните девојки се премногу пасивни во кревет. Скоро секој маж сака кога ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Психолозите спровеле бројни истражувања за да ги утврдат причините поради кои тие се впуштаат во љубовни афери. И мажите и жените изневеруваат од различни ...
| | веќе видена | слични

 Постои некоја стигма кога станува збор за секс и жени – поради некои застарени верувања, многу жени се чувствуваат лошо ако сакаат секс и неретко му даваат ...
| | веќе видена | слични

Женкарот е вешт играч кој научил како да направи жената да се чувствува посебна. Но, првиот знак за аларм е претерување со романтични гестови. Тој сака да ги ...
| | веќе видена | слични

Лошиот интимен живот и тоа како може да доведе до проблеми во бракот или врската. Да бидеме искрени, секој маж сака да има партнерка покрај себе, за која велат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Постигнат напредок во разговорите Заев - Гаши за евентуален влез на Алтернатива во власта и обезбедување парламентарно мнозинство. СДСМ и Алтернатива се ...
сите 266 | | | веќе видена

Зоран Заев си одбра послушен продолжувач на заевизмот во СДСМ во Димитар Ковачевски. Целиот циркус и драматизирање околу наводни демократски избори во СДСМ се ...
сите 390 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Досега, 42 случаи на сојот омикрон се идентификувани во земјите на Европската унија, соопшти Европскиот центар за контрола и превенција на болести ...
сите 634 | | | веќе видена

Министерот за транспорт и врски Благој Бочварски информираше дека опожарениот автобус со регистарски таблици СК 0284 БА кој учествуваше во сообраќајната ...
сите 197 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден уште тројца од повредените пациенти кои се лекуваа во болницата „Пиргов“ во Софија, се вратија во државава.Министерот за надворешни ...
сите 225 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 совети за мажите кои сакаат да бидат подобри во сексот (18+)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: