10 совети за мажите кои сакаат да бидат подобри во сексот (18+)

Понекогаш бидете вие тие ​​кои ќе иницирате интимен однос Мажите често се жалат дека нивните девојки се премногу пасивни во кревет. Скоро секој маж сака кога ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Психолозите спровеле бројни истражувања за да ги утврдат причините поради кои тие се впуштаат во љубовни афери. И мажите и жените изневеруваат од различни ...
| | веќе видена | слични

 Постои некоја стигма кога станува збор за секс и жени – поради некои застарени верувања, многу жени се чувствуваат лошо ако сакаат секс и неретко му даваат ...
| | веќе видена | слични

Женкарот е вешт играч кој научил како да направи жената да се чувствува посебна. Но, првиот знак за аларм е претерување со романтични гестови. Тој сака да ги ...
| | веќе видена | слични

Лошиот интимен живот и тоа како може да доведе до проблеми во бракот или врската. Да бидеме искрени, секој маж сака да има партнерка покрај себе, за која велат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Димитар Ковачевски на брифинг со новинарите по завршувањето на заедничката средба меѓу македонската и бугарската влада во Софија рече дека Уставот на ...
сите 569 | | | веќе видена

Најверојатно утре Кривичниот совет ќе одлучува за притворот на 22-годишниот Јордан Ѓорѓиев, кој ја прегази 24-годишната Викторија на пешачки премин на ...
сите 168 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски, покрај програмата за неговата официјална посета на Република Бугарија одржа уште ...
сите 463 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид велат дека ја осудуваат хајката против градоначалникот Кирил Пецаков.„ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид јавно ја осудува хајката којашто се води ...
сите 199 | | | веќе видена

Податоците добиени од анкетата на Сојузот на наставници од Ниш покажуваат дека над 800 ученици и околу 200 наставници во 44 училишта во Ниш се заразени со ...
сите 242 | | | веќе видена

Одговорност за енергетската криза мора да има, затоа е непходно да се разрешат првите луѓе на Регулаторна, ЕСМ, но и министерот за економија и вицепремиерот за ...
сите 227 | | | веќе видена

Во Србија 2.000 медицински работници се на боледување поради коронавирусот. Министерството за здравство соопшти дека 29 се на болничко лекување, а останатите ...
сите 284 | | | веќе видена

Денес имаме средба со претставници на т.н. Млади европски амбасадори, тоа е една исклучително талентирана група на млади луѓе од Македонија, вкупно 120 се ...
сите 357 | | | веќе видена

Американската армија нареди повеќе од 8 илјади војници да бидат во состојба на зголемена готовност со можност веднаш да бидат распоредени во европа. Одлуката ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 совети за мажите кои сакаат да бидат подобри во сексот (18+)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: