Дневен хороскоп за 27.09.2021: Бикови – финансиска добивка, Водолии – добар впечаток кај надредените

 Што предвидуваат ѕвездите за овој понеделник? Кој ќе се истакне на работното место, а кој треба подобро да си го организира денот? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Астролозите објавуваат дека есента што неодамна започна носи некои претставници на Зодијачката среќа што не ја чувствувале долго време. Додека некои ќе имаат ...
| | веќе видена | слични

Еве што очекува според хороскопски знаци во следните 7 дена (4-10 октомври). Овен Настаните оваа недела ќе ви го свртат вниманието кон односите – особено ...
| | веќе видена | слични

 Кој ќе има можност за унапредување, а кому ќе му биде потребна помош за да ги заврши работните обврски? Каков ќе биде овој понеделник за хороскопските знаци? ...
| | веќе видена | слични

 Што ве очекува на љубовен план – кој треба сериозно да разговара со партнерот, а кому му претстои ден исполнет со размена на нежности? Каков ден ви ...
| | веќе видена | слични

 Каков ќе биде овој ден за секој од хороскопските знаци? За кого љубовниот живот ќе цвета, а кој ќе се соочи со проблеми? Кликнете на вашиот хороскопски знак:
| | веќе видена | слични

 Што ве очекува на љубовен план? Треба ли да внесете некои промени во начинот на живот за да ги реализирате финансиските планови? Прочитајте каков ден ви ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога станува збор за оддавањето тајни на пријатели, сите знаеме барем една личност која едноставно не знае ништо да зачува за себе. Зошто можеме да им веруваме ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Постигнат напредок во разговорите Заев - Гаши за евентуален влез на Алтернатива во власта и обезбедување парламентарно мнозинство. СДСМ и Алтернатива се ...
сите 264 | | | веќе видена

Зоран Заев си одбра послушен продолжувач на заевизмот во СДСМ во Димитар Ковачевски. Целиот циркус и драматизирање околу наводни демократски избори во СДСМ се ...
сите 390 | | | веќе видена

Шефот на Светската здравствена организација (СЗО), Тедрос Аданом Гебрејсус, денеска изрази загриженост поради претераната реакција на некои земји на појавата ...
сите 473 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 181 | | | веќе видена

Без разлика на новиот сој омикрон, рестриктивни мерки треба да има, вели микробиологот д-р Никола Пановски за „ Дојче веле “, откако вчера министерот за ...
сите 202 | | | веќе видена

Во Јапонија е потврден првиот случај на зараза со сојот Омикрон на коронавирусот, откриен кај турист кој неодамна допатувал од Намибија. Секретарот на ...
сите 373 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 27.09.2021: Бикови – финансиска добивка, Водолии – добар впечаток кај надредените

Од:
До кого (е-маил):
Порака: