НИКОБ ЛАБ со нова мобилна локација – Бибај Групација (Качанички пат)


3 копии

Полицајците наводно ја обиле вратата од станот откако жената вчера одбила да присуствува на рутински тест за коронавирус во својата зграда во Виетнам. Видео ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дури ни во самиот Изборен штаб на социјалдемократите не им се веруваше кога пред четири години ја слушнаа веста дека освоиле дури 37 градоначалнички места уште ...
сите 374 | | | веќе видена

Здружението на оштетени физички и правни лица на Еуростандард банка „Правда за штедачи" го повикува премиерот конечно да го прекрши молкот, негов и на неговата ...
сите 255 | | | веќе видена

Владата продолжува цврсто и одлучно да работи на создавање на највисоки стандарди за владеење на правото и за работа на независниот правосуден систем, објави ...
сите 346 | | | веќе видена

Продолжуваат партиските активности од кампањата за вториот круг од локалните избори што ќе се одржи в недела на 31 октомври. Денеска истекува рокот за ...
сите 250 | | | веќе видена

Новата иднина значи и промена на реалноста во која живееме. Реалноста и голиот живот кој покажува дека имаме власт која е корумпирана, криминална. Власт која ...
сите 483 | | | веќе видена

Првиот човек на Директоратот за билатерални односи со европски држави, Методија Белевски бил високиот функционер од МНР кој вршел политички притисоци врз ...
сите 181 | | | веќе видена

Гери Невил важи за највлијателниот фудбалски критичар во Англија, но впечатокот е дека колку и да е лош Солшер, тој постојано го брани. Англија Гери Невил и ...
сите 234 | | | веќе видена

-До Општинската изборна комисија за вториот круг локални избори, во Кичево се доставени рекорден број барања на лица болни и изнемоштени кои побарале своето ...
сите 337 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НИКОБ ЛАБ со нова мобилна локација – Бибај Групација (Качанички пат)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: