(ВИДЕО) Полиција сопре возило на Брза помош Заев да помине?!

Повторно на социјалните мрежи се споделуваат видеа со разочарани членови на СДСМ како горат членски книшки.На видеото се гледа како неколку лица кои наводно се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На социјалната мрежа Фејсбук се споделува вирално видео на кое се гледа како постари членови на СДСМ од општината Јегуновце си ги палат своите членски книшки ...
| | веќе видена | слични

Останато

ФДА се очекува да донесе конечна одлука во следните денови. Ако одлуката е позитивна, следната недела ќе може да почне да се вакцинираат и децата на оваа ...
сите 801 | | | веќе видена

Се гледа крајот на изборната кампања. Острата реторика на партиите продолжи и по првиот изборен круг, а не изостануваат ниту пак ветувањата за подобар живот. ...
сите 307 | | | веќе видена

Андреја Стојковски, ПРЕСПА Институт во Студио 10 рече дека оставката на Ѓорѓиев од мешовитата комисија ќе влијае на ситуацијата и сомнежот ќе остане дали и во ...
сите 199 | | | веќе видена

„Денес имаше пожар кај старите бараки на Основен Суд Скопје 1 и благодарение на брзата и навремена интервенција на противпожарната бригада, на нашите херои, се ...
сите 75 | | | веќе видена

Kандидатот за градоначалник на општина Охрид од ВМРО ДПМНЕ и коалицијата Кирил Пецаков гарантира проекти за населбите Воска, Далјан, 15 Корпус и Железничка.– ...
сите 69 | | | веќе видена

ДИК се пишмани и само по еден ден ја укина одлуката за важечки да се сметаат и ливчињата на кои нема печат од Избирачкиот одбор. Државната изборна комисија по ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Полиција сопре возило на Брза помош Заев да помине?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: