КОЈА Е ВАШАТА СРЕЌНА БОЈА?! Секоја нијанса има свое значење, а еве што значи!

2 копии

Боите носат енергија, а некои можат да донесат нешто што навистина ќе направи да заблескате. Тие можат да ја зголемат самодовербата, да ја смират вишокот ...
| | веќе видена | слични

Цвеќето има свој „јазик“, па затоа кога го подаруваме на другите можеме да го искористиме за да пренесеме суптилна порака. Затоа доколку сакате да испратите ...
| | веќе видена | слични

Одамна е познато дека цвеќињата имаат свој „јазик“ и кога им ги даваме на другите, можеме да го искористиме за да пренесеме суптилна порака. Во текстот, ќе го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одиме по граѓаните, тропаме по вратите, ја бараме нивната поддршка едноставно она кое што е потребно и покрај огромната предност на ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг ...
сите 696 | | | веќе видена

Во Маврово-Ростуше и Центар Жупа ќе се повтори гласањето, бидејќи не е исполнет законскиот цензус на гласање да излезат најмалку една третина од запишаните ...
сите 763 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, истакна дека во вториот круг од локалните избори ќе го поддржи Фатмир Дехари за градоначалник на Кичево во борбата против ...
сите 289 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 122 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

За власта, а особено за Заев ова е последната сламка за спасот. И не е незаслужено затоа што народот е против него. Тоа е последица на многу разочарувања и ...
сите 156 | | | веќе видена

Независниот кандидат за градоначалник од иницијативата „За наше Куманово“, Максим Димитриевски на денешната прес-конференција кажа дека никогаш не ги делел ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КОЈА Е ВАШАТА СРЕЌНА БОЈА?! Секоја нијанса има свое значење, а еве што значи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: