КОЈА Е ВАШАТА СРЕЌНА БОЈА?! Секоја нијанса има свое значење, а еве што значи!

2 копии

Боите носат енергија, а некои можат да донесат нешто што навистина ќе направи да заблескате. Тие можат да ја зголемат самодовербата, да ја смират вишокот ...
| | веќе видена | слични

Цвеќето има свој „јазик“, па затоа кога го подаруваме на другите можеме да го искористиме за да пренесеме суптилна порака. Затоа доколку сакате да испратите ...
| | веќе видена | слични

Одамна е познато дека цвеќињата имаат свој „јазик“ и кога им ги даваме на другите, можеме да го искористиме за да пренесеме суптилна порака. Во текстот, ќе го ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Научниците ни велат дека можеме да направиме сè што можеме додека не дознаеме повеќе за карактеристиките на омикрон. Да се ​​подготвиме за најлошото, ...
сите 615 | | | веќе видена

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 481 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 126 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КОЈА Е ВАШАТА СРЕЌНА БОЈА?! Секоја нијанса има свое значење, а еве што значи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: