Продолжува падот на Етереум, се тргува под 3.000 долари


Време зa читање: 3 минути Додека регулаторите, особено американските, се обидуваат најубаво да ја попречат крипто револуцијата, податоците собрани од TripleA ...
| | веќе видена | слични

Кина издала соопштение дека ќе се пресмета со криптовалутите.Народната Банка на Кина објавила дека сите трансакции со криптовалитите ги смета за илегални и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Тивкото мнозинство одбра и неговиот избор громогласно одекна, власта во Охрид доби жестока изборна шлаканица од охриѓани затоа што им е доста од изневерени ...
сите 891 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски оцени дека изборите во однос на првиот круг се успешни. Тој изјави дека излезноста на ...
сите 643 | | | веќе видена

ЗАЕВ УПАТИ ПИСМО ДО ЧЛЕНОВИТЕ Писмото на премиерот Зоран Заев испратено до членството на СДСМ два дена по од локалните избори, во кои владеачката партија ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Продолжува падот на Етереум, се тргува под 3.000 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: