Овие три хороскопски знаци се родени победници

Доколку сте родени во еден од овие хороскопски знаци, добро размислете пред да одлучите да стапите во брак поради тоа што имате поголеми шанси за развод од ...
| | веќе видена | слични

Има такви луѓе кои се чини дека имаат необичен талент да ги нервираат сите околу себе. Секој хороскопски знак има некои карактеристики кои се сметаат за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ХОРОСКОП ЗА 29-ТИ СЕПТЕМВРИ Овен Промените на работа најавуваат нов почеток, најавува денешниот хороскоп. За вас, вестите се охрабрувачки, бидејќи се ...
| | веќе видена | слични

 Дали ќе имате можност да им се посветите на личните цели или денес повеќе ќе сакате да одморите? Што ќе ви приреди овој ден? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

Многу хороскопски знаци во октомври ги очекува желба на напредување, усовршување и подобрување на материјалната состојба. Позитивни шанси се очекуваат за оние ...
| | веќе видена | слични

Три хороскопски знаци ќе имаат впечаток дека оваа недела целиот свет се свртел против нив! Овен Оваа недела, ќе имате впечаток дека од сите страни ви доаѓаат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тивкото мнозинство одбра и неговиот избор громогласно одекна, власта во Охрид доби жестока изборна шлаканица од охриѓани затоа што им е доста од изневерени ...
сите 891 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски оцени дека изборите во однос на првиот круг се успешни. Тој изјави дека излезноста на ...
сите 643 | | | веќе видена

ЗАЕВ УПАТИ ПИСМО ДО ЧЛЕНОВИТЕ Писмото на премиерот Зоран Заев испратено до членството на СДСМ два дена по од локалните избори, во кои владеачката партија ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овие три хороскопски знаци се родени победници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: