Пријателката на Катица Јанева во ЕУ ќе го контролира криминалот на Балканот

Лаура Ковеши , јавен обвинител на ЕУ ќе ја контролира корупцијата и криминалот на Западниот Балкан. Таа смета дека ЕУ и земјите од регионот треба да бидат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Маричиќ е еден од низата неспособни министри на Зоран Заев. Криминалците другарчиња на Заев наместо во затвор, слободно шетаат по улиците. Рашковски, верниот ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Министерот за правда Бојан Маричиќ во вечерашното гостување на телевизијата Сител рече дека нема никаква основа барањето на ВМРО-ДПМНЕ тој да поднесе оставка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За случајот со Зоран Милески-Кичеец, прекинот на издржување на затворска казна е даден врз основа на медицинска документација од страна на Управата за ...
| | веќе видена | слични

Мојата информација е дека Катица Јанева е во Идризово.И тоа е така уште кога стана правосилна пресудата.Колку што знам јас таа беше спроведена во затвор, затоа ...
| | веќе видена | слични

Обвинителката Вилма Русковска побарала лицето кое го снимило екс генералниот секретар на владата Драги Рашковски, да дојде во Обвинителството за да се изврши ...
| | веќе видена | слични

Обвинителката Вилма Русковска побарала лицето кое го снимило Драги Рашковски како се движи по улица изминативе денови, да дојде во Обвинителството за на ...
| | веќе видена | слични

Oбнителката Вилма Русковска, го контактирала сопственикот на порталот каде што беше објавена фотографијата од Драги Рашковски и побарала лицето кое го снимало ...
| | веќе видена | слични

Над 30 лица оваа година имале статус на лице кое е во отворено или полуотворено одделение на затворот и имаат можност да работат во текот на издржувањето на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Граѓаните на утрешното гласање пред да го постават прстот за уредот за отпечаток, прво ќе треба да го дезинфицираат. Исто така, после секое гласање ќе треба да ...
сите 36 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 395 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 201 | | | веќе видена

Во Хрватска, сите видови на гориво поскапеа, а дизелот ја проби границата од 11 куни (1 евро е 7,5 куни) и е најскап во последните седум години. Реагираше и ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пријателката на Катица Јанева во ЕУ ќе го контролира криминалот на Балканот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: