Ердоган: Турција е во војна со криптовалутите

2 копии

Претседателот на Турција, Реџеп Тајип Ердоган е неприкосновен политички лидер во својата земја, барем од 2003 година, кога првпат дошол на должност премиер, а ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Турција, Реџеп Таип Ердоган на социјалните мрежи сподели интересна фотографија со мачка која му попречува за време на читањето весник па ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган рече дека Авганистан не бил побезбеден додека американската армија била во таа земја. „За време на дводецениското ...
| | веќе видена | слични
11 копии
4 копии
6 копии

Турската прва дама, Емине Ердоган, е на мета на критики во земјата, откако фотографија со која се промовира нејзината книга „Моите патувања во Африка“, откри ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одиме по граѓаните, тропаме по вратите, ја бараме нивната поддршка едноставно она кое што е потребно и покрај огромната предност на ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг ...
сите 554 | | | веќе видена

„Да се обединиме бидејќи режимот згусна, одат на купче и влегуваат „all in“. Во Куманово, ВМРО-ДПМНЕ го поддржа Максим Димитриевски. Тони Михајловски и ...
сите 379 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 121 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

Во Маврово-Ростуше и Центар Жупа ќе се повтори гласањето, бидејќи не е исполнет законскиот цензус на гласање да излезат најмалку една третина од запишаните ...
сите 544 | | | веќе видена

Оставката на Ванчо Ѓорѓиев од функцијата член на македонскиот дел од македонско-бугарската комисијата за историски прашања е скандал сам по себе. Комисијата е ...
сите 176 | | | веќе видена

Независната кандидатка за градоначалник на град Скопје, утрово се сретна со жителите од општина Аеродром. Разговараше со пазарџиите и потрошувачите на ...
сите 317 | | | веќе видена

За власта, а особено за Заев ова е последната сламка за спасот. И не е незаслужено затоа што народот е против него. Тоа е последица на многу разочарувања и ...
сите 156 | | | веќе видена

Полицијата соопшти дека вчера во 19.00 часот на автопатот Скопје – Гевгелија, на место викано „Клучка – село Смоквица“, полициски сужбеници од Полициската ...
сите 305 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ердоган: Турција е во војна со криптовалутите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: