Нема подобар пријател од мајката – Чувајте ја бидејќи …


Останато

Во две општини ќе се повтори изборната постапка поради неисполнување на законскиот услов што пропишува една третина од запишаните гласачи да излезат на ...
сите 875 | | | веќе видена

Викендот како и минатите саботи и недели бројот на тестирани и заболени од коронавирусот значително намален под 10 проценти на позитивни од Ковид-19 од ...
сите 323 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 172 | | | веќе видена

Кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кичево, д-р Александар Јовановски преку Фејсбук објава им се заблагодари на сите оние кои го дале гласот за него и неговиот ...
сите 227 | | | веќе видена

Сите цени на горивата забележаа скок во цената. Од полноќ почна да важи новиот ценовник кој ќе биде на сила до понеделник напладне кога РКЕ ќе носи нова ...
сите 103 | | | веќе видена

Резултатот на ВМРО-ДПМНЕ е изненадување и вкупниот распоред на градоначалничките места, смета универзитетскиот професор, Александар Спасеноски во гостувањето ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нема подобар пријател од мајката – Чувајте ја бидејќи …

Од:
До кого (е-маил):
Порака: